با ما بیشتر آشنا شوید

فراموج سازان ارتباطات پارسیان

شرکت فراموج سازان ارتباطات پارسیان در سال 1391 تاسیس و به شماره 48617 در اداره ثبت شرکت های استان اصفهان به ثبت رسیده است این شرکت فعالیت خود را با اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین پروانه ی تولید و فروش از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی  تحت نام ثبت شده فاز (Phase)آغاز نموده است.
شرکت فراموج سازان ارتباطات پارسیان کارخانه ی تولید تجهیزات رادیویی خود را در شهرک صنعتی بزرگ شمال اصفهان راه اندازی نموده و با استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و با کیفیت و با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و کادری مجرب و با رعایت نمودن کلیه ی استاندارهای تولید و کنترل کیفی موفق به بومی سازی و تولید محصولات با کیفیت خود در محدوده گسترده ی فرکانسی از 60 مگاهرتز تا 24 گیگا هرتز و همچنین  توانایی ساخت وتولید نمونه سازی و انواع قطعات و محصولات پسیو رادیویی از جمله  انواع آنتن، فیلتر ،داپلکسر، صاعقه گیر و کانکتور، پیگتیل و... جهت مصرف دربازارهای داخلی و خارجی کشور را دارا می باشد.
این شرکت با رعایت تمامی استاندارد های محدوده های مجاز فرکانسی موفق به اخذ پروانه تولید و فروش خدمات رادیویی با شماره 106-69 و همچنین پروانه ورود خرید فروش از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوی شده است.


پروژه ها

توسعه ما به پروژه هایی که میخواهید روی آن کار کنیم، بستگی دارد و متعهد در تحویل آن ها هستیم